34-700 Rabka Zdroj ul. Nowy Świat 27 tel: 18 26 77 477 GSM: 796 961 470
E-mail: rabkaanna@gmail.com

ANNA Dom Wczasowy

JEDNA Z NAJLEPSZYCH LOKALIZACJI W RABCE-ZDROJU

 

„Anna" to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną podczas swojego wypoczynku cieszyć się ciszą i spokojem górskiego uzdrowiska. Obiekt jest położony w strefie uzdrowiskowej A, na skraju Parku Zdrojowego, nieopodal lasu i rzeki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się malownicze tereny spacerowe i trasy rowerowe.

 

Anna" jest obiektem kameralnym, który swoim Gościom oferuje wygodnie wyposażone pokoje. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, czajnik i bezpłatny dostęp do Internetu. Część pokoi ma własne balkony.

 

Cały obiekt jest wyposażony w bezpłatną sieć internetową WiFi. Chętni mogą korzystać bez limitu ze stanowiska komputerowego w recepcji.

 

Dla urozmaicenia czasu „Anna" proponuje Gościom bilard, piłkarzyki, rzutki, siłownie, wypożyczanie rowerów, relaks w saunie fińskiej, a latem chwile odpoczynku w ogrodzie, w cieniu tui, przy blasku ognia i zapachu kiełbasek z ogrodowego kominka.

 

W pobliskim Parku Zdrojowym każdy znajdzie coś dla siebie, Dzieci plac zabaw, Dorośli alejki spacerowe i zacienione ławeczki, a i zimą jest co podziwiać.

Dla Zdrowia TĘŻNIA solankowa - inhalatorium na świeżym powietrzu, dające podobny efekt jak fale morskie - oddychanie powietrzem z mikroelementami(np jod).

 

Szef kuchni serwuje smaczne i zdrowe posiłki kuchni polskiej i międzynarodowej. Podczas pobytu w „Annie" zaproponuje Państwu zarówno śródziemnomorskie sałatki, polskie pierożki jak i specjały kuchni włoskiej.

 

Osoby zainteresowane zabiegami leczniczymi mogą skorzystać z oferty pobliskiego Zakładu Przyrodoleczniczego. W niewielkiej odległości jest IGiChP, Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe. Na życzenie Gości pomagamy także w uzyskaniu konsultacji medycznych.

 

Rodzinna atmosfera, doskonała lokalizacja i komfort wypoczynku sprawią, że pobyt w „Annie" zaliczą Państwo do najbardziej udanych wyjazdów urlopowych.

 

A dlaczego u nas,

NASI GOŚCIE POTWIERDZAJĄ POZYTYWNY WPŁYW RABCZAŃSKIEGO MIKROKLIMATU

dla zdrowia i samopoczucia.

 

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA CIEBIE